Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Biura nieruchomości w Lublinie: gdzie nie zapłacisz prowizji

Utworzony przez Klient, 20 października 2010 r. o 12:55 Powrót do artykułu
... jassne... ciekawe kto pisze pozytywne komentarze ;) ??? oczywiscie pracownicy biur nieruchomosci !!!! Klientow brakuje, co? I trzeba pisac zeby zwabic jeleni ;) ???? Teraz po uwolnieniu zawodu agentem może zostać KAZDY. Czy chcecie swoje pieniadze powierzac przypadkowym ludziom ?! Najlepiej znalezc samemu przez internet, spytac o porade prawnika a i tak nad cała transakcja czuwa notariusz ! Wychodzi o wiele wiele taniej niż płacic prowizję pośrednikowi ! Najcześciej nas obsługuje niedouczony nieopierzony student który zrobi dosłownie WSZYSTKO byle wydrzeć od nas prowizje.... Czasy agencji powoli się kończą, to nie USA !
moim zdaniem to twoj czas sie konczy bezrobotny desperacie...zawsze mozesz jechac na zmywak ....a pojecie masz o nieruchomosciach takie jak babcia klozetowa nieuku bez szkoły
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
... jassne... ciekawe kto pisze pozytywne komentarze ;) ??? oczywiscie pracownicy biur nieruchomosci !!!! Klientow brakuje, co? I trzeba pisac zeby zwabic jeleni ;) ???? Teraz po uwolnieniu zawodu agentem może zostać KAZDY. Czy chcecie swoje pieniadze powierzac przypadkowym ludziom ?! Najlepiej znalezc samemu przez internet, spytac o porade prawnika a i tak nad cała transakcja czuwa notariusz ! Wychodzi o wiele wiele taniej niż płacic prowizję pośrednikowi ! Najcześciej nas obsługuje niedouczony nieopierzony student który zrobi dosłownie WSZYSTKO byle wydrzeć od nas prowizje.... Czasy agencji powoli się kończą, to nie USA !
większość klientów to takie dziady jak ty co siedzą na rencie albo są na utrzymaniu rodziców bo sami nie potrafią nawet 3 tys. zarobić , dziadostwo i zacofanie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
... jassne... ciekawe kto pisze pozytywne komentarze ;) ??? oczywiscie pracownicy biur nieruchomosci !!!! Klientow brakuje, co? I trzeba pisac zeby zwabic jeleni ;) ???? Teraz po uwolnieniu zawodu agentem może zostać KAZDY. Czy chcecie swoje pieniadze powierzac przypadkowym ludziom ?! Najlepiej znalezc samemu przez internet, spytac o porade prawnika a i tak nad cała transakcja czuwa notariusz ! Wychodzi o wiele wiele taniej niż płacic prowizję pośrednikowi ! Najcześciej nas obsługuje niedouczony nieopierzony student który zrobi dosłownie WSZYSTKO byle wydrzeć od nas prowizje.... Czasy agencji powoli się kończą, to nie USA !
Człowieku, skończ podstawówkę to pogadamy :) Przecież nikt siłą nie zaciąga ludzi do biura. Chcesz kupić prywatnie to kupuj, ale po pierwsze dotrzesz może do 10 % ofert w danym mieście, pozostałe są dostępne jedynie w biurach. Już samo to ogranicza klientom wybór mieszkań. Jeśli dotrzesz do oferty biura do której nie możesz dotrzeć prywatnie to znaczy, że pracownicy biura dobrze się spisali bo znaleźli mieszkanie, którego sam nie możesz znaleźć. Po drugie często nawet mimo konieczności zapłacenia prowizji wyjdzie Ci to taniej, niż zakup prywatnie? Czemu? Bo agent ma doświadczenie w negocjacjach cenowych i zbije cenę znacznie bardziej niż Ty prywatnie. Do tego, weź pod uwagę, że mając znacznie więcej ofert, jest większa szansa, że trafisz na mieszkanie w znacznie niższej cenie ( bo np. ktoś wyjeźdża i chce szybko sprzedać bądź brakuje komuś do innej inwestycji i równiez zaniża cenę żeby szybciej doszło do transakcji). Niestety Lublin to typowa cebulandia gdzie każdy słysząc słowo prowizja mówi "a za co mam płacić", "a bez agenta to taniej by było". Może by było, może nie. Zależy od oferty jaką sobie upatrzysz. Biuro da danej ofercie większą reklamę, poda zwykle znacznie więcej konkretniejszych wiadomości niż własciciele. Bedzie nam towarzyszył podczas prezentacji, znegocjuje nam cenę, pomoże w załatwieniu formalności oraz w dokonaniu wydania mieszkania łącznie z formalnościami związanymi z przepisaniem liczników itp. Skorzystanie z biura to takie konto premium. Wiele osób uważa, że jest zbedne ale i tak korzystają bo po pierwsze jest to wygodne, a po drugie ludzie mimo prowizji widzą zalety choćby w wiekszej bazie ofert. Agenci to też ludzie i nikt nie bedzie dla Was pracował za darmo. Są klienci, którzy zlecając znalezienie mieszkania pochłaniają 2 tygodnie pracy by mieszkanie pasujace do poszukiwanych parametrów znaleźć... i mają to robić za darmo?! Szanujmy się. Za zlecenie nam pracy chcemy zapłaty. Tak to działa w biznesie. Dodam jedynie, że wysokośc prowizji zawsze jest negocjowalna i zawsze mozna się dogadać w tej kwestii - przynajmniej w mniejszych biurach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Potencjalni klienci uważajcie na firmę KNC City - frima handlowa Toni, reprezentowaną przez "licencjonowanego pośrednika" Marka Bruszkiewicza, bo zostaniecie wmanewrowani w umowe pośrednictwa z której nie będziecie mogli się wyplątać - ja tak miałem i prowizja jest dwukrotnie wyższa (ok. 4%) od pierwotnie ustalonej. Ostatecznie sprawa skończyła się w sądzie. Oby Wasze się tak nie skończyły. Pozdrawiam.
Na szczęście Sąd okazał się sprawiedliwy i teraz Komornik ściąga należność. Oszustwo wobec Biura się nie udało.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najlepiej to w ogóle z biur nie korzystać. Tylko dodać jedno ogłoszenie na prywatnaoferta i portal rozgłosi ogłoszenie na kolejnych 100.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Osobiście dla mnie sprzedaż lub kupno nieruchomości to z http://domport.pl/ wszystko najnowsze informacje podają, które według mnie są niezbędne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Osobiście ostatnio też wpadłam na ciekawe biuro rachunkowe a dokładniej chodzi o Księgowość Kraków są niesamowicie, świetnie wykonują swoją pracę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kwestia sensu korzystania z usług pośrednika jest przez mnie przedstawiona tutaj:   http://www.doradcarn.pl/agencja-nieruchomosci-poznan.htm   To, że pośrednicy różnej maści na rynku robią to co chcą wynika z faktu, że z premedytacją rozregulowano tą branżę, która już szła w kierunku poprawy jakości usług, w związku z czym usługi pośrednictwa może świadczyć ... każdy kto ma na to ochotę.   Z wypowiedzi w tym wątku wynika, że wiele osób świetnie wie jak to robić i zapewne zechcą takie modelowe biuro nieruchomości założyć.   Powodzenia i wytrwałości szczerze życzę wszystkim tym którzy rozpoczną tą działalność, naprawdę.   DoradcaRN   Jarosław Kantor
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od pewnego czasu próbuję skorzystać z pośrednictwa biura przy zakupie nieruchomości  i przyznam, że nie spodziewałem się takiego braku profesjonalizmu i kompetencji. Agenci mają szczątkowe informacje (a często zupełnie nieprawdziwe) na temat tego co sprzdają. Problem polega na tym, że przechwytują większość ofert i klent nie ma wyjścia jak tylko kupować za ich pośrednictwem.  Tak naprawdę to są biura adrresowe a nie pośrednictwo nieruchomości i powierzając im sprzedaż trzeba być naprawdę zdesperowanym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
witam! chciałam zapytać, które biuro bardziej polecacie PARCELA czy tez ANMA? Dziekuje za odpowiedz i pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przy zakupie, czy sprzedaży nieruchomości polecam skorzystać z wiedzy i doświadczenia osób, którzy od wielu lat działają na rynku nieruchomości i się na tym znają jak nikt inny - eksperci polskiego konsorcjum nieruchomości.  ******pkn.org.pl/ sama skorzystałam z ich fachowej pomocy i nie żałuje !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za pośrednictwem Verso, pośrednika nieruchomości z Wrocławia kupowałem mieszkanie od dewelopera i nie zapłaciłem prowizji, a jeszcze ponegocjowali z deweloperem cenę. Hm, czasami można znaleźć ofertę, w której nie trzeba płacić prowizji ;) A poza tym co tak żałować na pośrednika, jeśli czasem o wiele skuteczniej jest współdziałać niż samemu? :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pamętajcie,że wśród uczciwych pośredników są też ''cwaniacy'' którzy wykorzystują nasze niedoświadczenie  w kupnie lub sprzedarzy,obiecują korzystne oferty nawet sami podpowiadają atrakcyjna cene za ile morze kupić,lub sprzedać a my się na to łapiemy podpisując mowę.   "nieuczciwi"  działają na naszą niekrzyść czyli dwulicowo, dogadują się z deweloperem  lub właścicielem odnośnie ceny nie zawsze korzystnej  dla nas a my nie  możemy tego zweryfikować bo nasze dobro powierzyliśmy pośrednikowi on jest naszym przedstawicielem on kupuje za nasze pieniądze ,on sprzedaje nasze dobra, on terz bierze prowizje od sprzedajacego i kupującego to właśnie my jesteśmy tym  ogniwem który musi to wszystko sfinansować. O uczciwości  lub nieuczciwości pośrednika dowiadujemy sie dopiero po podpisaniu "umowy" i dogłębnym jej przeczytaniu w domu możemy się dowiedzieć jaki  może czychać na nas horror. Ja taki horror przeszedłem  po wypowiedzeniu  pośrednikowi Umowy, niezawisły sad orzekł iż prowizia i kara umowna za sprzedarz należy się pośrednikowi pierwszemu czyli temu co wypowiedziałem umowę Pomimo tego że sprzedarzy  mojej nieruchomości  dokonał  inny posrednik czyli drugi (nowy) Wniosek jest taki aby dobra nasze nie były łatwym kąskiem  dla ( nieuczciwych, oszustów krętaczy i złodzieji ) dlatego starajmy się unikać wszelkiego rodzaju pośrednictwa bo na niezawisłość sadów trudno liczyć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
OSTRZEGAM PRZED BIUREM POSESJA LUBLIN WŁAŚCICIEL ARTUR BOGAJ JEST DŁUŻNIKIEM ZA LOKALE KTÓRE SAM WYNAJMOWAŁ NA WŁASNE BIURA. nARUTOWICZA 19 ZADŁUŻONE NA WRZESIEŃ 2017 NA KWOTĘ 23TYŚ ZŁ( UGODA NA SPŁATĘ W KANCELARII DĘBSCY). OBYWATELSKA 11 19300ZŁ. STRASZY POLICJĄ I PRAWNIKAMI. UŻYWA BEZ POZWOLENIE ZDJĘĆ LOKALI Z KTÓRYCH ZOSTAŁ EKSMITOWANY JAKO DALEJ NAJMOWANYCH POD BIURA. OSTRZEGAM PRZED KTRĘTACZEM I OSZUSTEM
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uważajcie na pośrednika z Lublina Hermes house. Totalny brak profesjonalizmu nie sprawdzaja stanu nieruchomości licząc na to że notariusz to za nich zrobi. Biorą prawie 8 tyś od klientów i nic nie robią. Mają opryskliwych i nie kulturalnych pracowników szczególnie pan Kamil który zamiast próbować odpowiedzieć na wszystkie pytania klienta ma to gdzieś i nawet nie zamierza uzupełnić swojego braku wiedzy. A to chyba nie polega na tym że klient ma sam się wszystkiego dowiedzieć za co biorą 8 tyś?? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zaklady bukmacherskie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
witam! Mam Pytanie. Gdzie można znaleść oferty osób, które poszukują mieszkania? Czy są jakieść strony osób poszukujących nieruchomości?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powinien Pan ten fakt zgłościć nawet do sądu. Przez takich "agentów" profesjonaliści tracą. Sama jestem agentem, posiadam licencję i szeroką wiedzę z zakresu nieruchomości. Każda nieruchomość, która przeszła przez moje ręce została gruntownie sprawdzona i przede wszystkim przygotowana do sprzedaży. Kupujący i sprzedający pojawiają się tylko tam, gdzie ich obecność jest niezbędna. Proszę nie wrzucać wszystkich do jednego worka. Bardzo źle Pan trafił i agencja, która w ten sposób Pana obsłużyła powinna być pociągnięta do odpowiedzialności prawnej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prawda jest taka, że prowizja jest nieunikniona. Każdy musi z czegoś żyć i jakoś funkcjonować, a gdyby nie zarabiali to ten biznes by im się nie opłacał. Róźnica jest taka, że jedni ściągają mniej a inni kolokwialnie mówiąc doją ile się da.  Jeżeli natomiast nie chcecie korzystać z biur, to może warto poszukać innych rozwiązań i zainteresować się serwisami internetowymi, jak np. noweklucze.pl 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sprawdziłem serwis noweklucze. Na plus na pewno to, że ogłoszenia sprzedarzy są darmowe, liczba może nie powala jednak z tego co wyczytałem jest to dosyć nowy serwis. Mimo wszystko spoko opcja dla tych którzy chcą wystawiać prywatne ogłoszenia. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...